فلزیاب پی دی اف 1000 PDF

فلزیاب پی دی اف 1000 PDFReviewed by 20felezyab on Feb 16Rating: 5.0

سلام , در اینجا میخوام فلزیاب PDF 1000 رو معرفی کنم که یکی از بهترین و پیشرفته ترین فلزیاب های موجود در بازار است که با استفاده از ویژگی های منحصر بفرد و تکنولوژی بکار رفته در آن میتوان بسیاری از اشیاء و فلزات گرانبهای دست نیافتنی را که دیگر دستگاههای فلزیاب نمیتوانند آنها را نشان دهند را کشف کرد و با داشتن عمق کاوش دقیق و بالای خود هر فلزی را در اعماق زیاد نمایان میکند . این دستگاه توسط شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو ساخته شده است و از بدو ورود به بازار مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است .

فلزیاب پی دی اف 1000 PDF

فلزیاب PDF 1000 با داشتن قدرت جستو جوی 10 مایل و عمق کاوش 70 متری خود میتواند تمامی فلزات گرانبها از قبیل طلا را برای شما کشف کند و همچنین میتواند برای اپراتور مشخص کند که طلایی را که یافته ساخته شده یا بصورت رگه های طلا و معدنی وجود داشته است و این دستگاه به حدی در کاوش دقیق است که اگر طلا یا فلز دیگری در داخل جعبه ها و صندوقچه های چوبی باشد باز هم این توانایی را دارد تا آنرا بصورت واضح و بدون هیچ مشکلی نشان دهد . بخاطر راحت بودن کارکردن این دستگاه و همچنین جمع و جور بودن آن شما میتوانید آنرا به راحتی و در هر مکن دلخواهی مورد استفاده قرار دهید تا خیلی سریع به کاوش بپردازد . طلایاب PDF 1000 با ارسا ل امواج و سیگنالهای VLF به درون زمین و دریافت سیگنال های برگشتی از زمین توسط آنتن ها میتواند طلا و نقره را تا اعماق و برد زیاد شناسایی کند هر چند این فلزات توسط انسان ساخته شده باشد یا بصورت معدنی و موجود در سنگ ها باشد که برای شروع کاوش فقط کافی است دستگاه را روشن کنید و عمق کاوش و برد آنرا با توجه به نیاز کشف اهداف تنظیم نمایید و بعد از 10 دقیقه میتوان با آنتن های دستگاه به حرکتی دایره ای تا شعاع 3 متر پرداخت در صورتی که این دستگاه فلزیاب هدف مورد نظر را یافته باشد آنتن ها حالت ضربدری به خود میگیرند و بدین طریق میتوان از وجود هدف مورد نظر در آن منطقه پی برد . همچنین ردیاب PDF 1000 این امکان را به اپراتور میدهد تا کاوش را برای فلزات دلخواه تنظیم کند و با این کار دستگاه فقط فلزاتی را نشان خواهد داد که بر روی آن تنظیم شده است .

پی دی اف 1000

ردیاب پی دی اف 1000 Target Reflection Nulifier است که با استفاده از این قابلیت دستگاه قادر میشود تا در مکان هایی با آلودگی زیاد به دقت به کاوش بپردازد برای مثال شما از این دستگاه در محیطی استفاده میکنید که دارای مواد معدنی زیاد است ولی شما برای طلا کاوش انجام میدهید بوسیله این قابلیت دستگاه دیگر به سیگنال های دریافتی از این مواد بی ارزش توجهی ندارد و این سیگنال ها هم نمیتوانند در کار این فلزیاب خللی ایجاد کنند . با استفاده از صفحه کنترل این دستگاه فلزیاب میتوانید میدان کاوش و مساحت محیط را کاهش یا وسیع تر کنید که این ویژگی باعث شده تا طلایاب پی دی اف 1000 بتواند مساحت زیادی را در مدت زمان کم کاوش کند . از دیگر ویژگی های این فلزیاب حرفه ای میتوان به قابلیت کارکردن آن در هر محیط و شرایط آب و هوایی اشاره کرد که با استفاده از این قابلیت میتوان از آن در هر شرایط آب و هوایی حتی در هنگام باران نیز بدون دغدغه استفاده کرد . بوسیله گنجیاب پی دی اف 1000 میتوان اطلاعات زیادی را در مورد هدف مانند عمق دقیق , سایز هدف و جنس آن بدست آورد همچنین دارای یک باتری قدرتمند است که میتوان از آن به مدت 24 ساعت استفاده کرد و در این مدت نیازی به شارژ نداشته باشد .

Information about PDF 1000 metal detector

The PDF-1000 also has Variable Voltage Output, which allows you to expand or decrease your search area. This feature important alone will be of great value for large targets found in locations such as Greece, the Philippines, Mexico and right here in the USA. We have also found this to be very useful for weather conditions – allowing you to fine-tune the locator to your situation .

منبع : 20فلزیاب مرجع ارائه و فروش انواع ردیاب و دستگاه طلایاب

1 دیدگاه در “فلزیاب پی دی اف 1000 PDF

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.