فلزیاب مدل 20

فلزیاب مدل 20Reviewed by 20felezyab on Feb 11Rating: 5.0

 

ردیاب مدل 20 در حال حاضر یکی از بهترین فلزیابها درنوع خود می باشد و با استفاده از حجم کم آن میتوان از آن در هر مکانی استفاده کرد بدون اینکه کسی از وجود آن مطلع شود . این دستگاه یکی از تولیدات شرکت الکتروسکوپس ELECTROSCOPES است که نظر طرفداران زیادی را به خودش جلب کرده است .

فلزیاب مدل 20

فلزیاب model 20 یکی از ردیابهای حرفه ای است که میتوان از آن در زمینه یافتن فلزات گرانبها مانند طلا , دفینه ها , سکه ها و آثار باستانی استفاده کرد . با استفاده از عمق کاوش 8 متری وشعاع عملکردی 800 متر این ردیاب میتوان به وجود همه مواد و اجناس گرانبها تا عمق زیاد پی برد و دارای قدرت تفکیک بین فلزات گرانبها و فلزات بی ارزش است که میتواند فلزات بی ارزش را از میدان سیگنال گیری خود حذف کند و بدون مزاحمت این فلزات به کاوش بپردازد . این دستگاه دارای توانایی کاوش در همه محیط ها و زمین ها اعم از سنگلاخی , جنگلی , بیابانی و… است و کارکردن در این محیط ها هیچ تاثیری در اسکن دقیق این دستگاه ندارد .

model20

ردیاب مدل 20 دارای سوییچ های GOLD برای کاوش فقط برای gold و silver برای کاوش مختص نقره است که با انتخاب هر کدام دستگاه فقط جستو جو را برای یافتن آن فلز آغاز میکند .  دستگاه مدل 20 این امکان را به اپراتور میدهد تا بتواند بصورت دستی نیز تنظیماتی را بر روی دستگاه اعمال  کند و همچنین دارای باتری قوی 9 ولتی آلکالین است تا بتوان بوسیله آن ساعات زیادی را به کاوش پرداخت و در روی صفحه نمایشگر نیز میزان مصرف باتری نمایش داده میشود که بدین وسیله میتوان از میزان مصرف باتری مطلع شد .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.