فلزیاب سه بعدی ژئو هانتر jeoHUNTER

فلزیاب سه بعدی ژئو هانتر jeoHUNTERReviewed by 20felezyab on Feb 8Rating: 5.0

سلام , در اینجا میخوام به بررسی فلزیاب 3D ژئو هانتر jeoHUNTER بپردازم که بدون شک یکی از بهترین فلزیاب های تصویری موجود در بازار است که با داشتن امکانات و تکنولوژی بالا و از همه مهم تر دقیق بودن خود را در بین بهترین ها قرار داده است . این فلزیاب توسط شرکت ماکرو ترکیه makro تولید شده است که علاوه بر تشخیص دادن فلزات دارای قابلیت منحصربفرد دیگری است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم .

ژئو هانتر

فلزیاب 3D ژئو هانتر شرکت ماکرو ترکیه

طلایاب ژئوهانتر با داشتن عمق کاوش بالا و دقیق خود همانند فلزیاب یو جی 12 در دسته بندی دستگاههای عمیق قرار میگیرد و میتوان از آن برای یافتن انواع سکه , دفینه ها , قبرها و… استفاده کرد و میتواند با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خود علاوه بر نشان دادن موارد ذکر شده تونل ها و حفره های موجود در زمین یا مکان مورد کاوش قرار گرفته را مشخص کند و اطلاعات زیادی در این باره از قبیل اندازه , جنس و عمق دقیق هدف به ما میدهد تا بتوانیم با استفاده از این دستگاه فوق حرفه ای تمام مواد مدفون د رزیر خاک را بیابیم حتی اگر اندازه آنها چیزی کمتر از یک گرم باشد . طلایاب jeoHUNTER دارای این قابلیت است که بتواند سیگنال های دریافتی از هدف را سریع به صورت سه بعدی و با کیفیت به اپراتور نشان دهد که اهداف فلزی اسکن شده را بصورت 4 دسته مانند طلا , آهن , غیرآهن و فولاد نشان میدهد تا فرد بتواند از این طریق جنس فلز را تشخیص دهد که در دیگر فلزیابها فرد تا حفاری انجام ندهد از ابعاد و اندازه هدف خبردار نمیشود اما این فلزیاب با داشتن قابلیت نشان دادن داده های دریافتی بصورت سه بعدی و استفاده از نرم افزار ارتباط دهنده سیگنال و شکل فلز شما را بدون حفاری از اندازه و ابعاد هدف مطلع میکند . کارکردن با این دستگاه بسیار آسان است بطوریکه برای اولین بار نیز میتوانید یک کاوش حرفه ای با این دستگاه انجام بدهید .

JEOHUNTER

گنجیاب ژئو هانتر با داشتن کویل های جستو جوگر با اندازه و کارایی متفاوت این امکان را به دستگاه داده تا از این کویل ها برای کارکرد با نهایت دقت و بهینه تر استفاده کند که کویل 100 * 60 برای پیدا کردن فلزاتی در عمق زیاد که مدت زمان زیادی در خاک بوده اند و کاملا اکسیده شده اند مناسب است و با حذف کردن مواد ریز فقط مواد درشت در عمق های زیاد را نشان میدهد . کویل های 36 * 44 برای استفاده های معمولی و کویل های 21 * 31 برای یافتن سکه ها کوچک و اشیا کوچک مناسب هستند . این دستگاه میتواند در هر نوع خاک و شرایط محیطی بصورت دقیق کاوش و اسکن انجام بدهد و وجود مواد معدنی زیاد و مواد دیگر در محل کاوش تاثیری در کارکرد دستگاه ندارند چون دستگاه دارای قابلیت حذف نمودن سیگنال های مزاحم است .

jeohunter

در این طلایاب علاوه بر سیستم نمایش 3D داده ها قابلیت دیگری بنام سیستم ELD وجود دارد که مختص کاوش فلزات کم عمق و کوچک است که د رصورت عدم امکان استفاده از کویل ها میتوان از این سیستم استفاده کرد که این سیستم بر روی دسته کویل قرار داده شده است و طرزکار آن بگونه ای است که سیگنال های مربوط به نقاط خالی موجود در زمین است و سیگنال هایی که مربوط به وجود فلزات هستند در سمت راست ELD بوسیله چراغ ها نمایش داده میشود که در تصاویر زیر میتوانید این قابلیت رو بصورت دقیق تر مشاهده کنید . همچنین این دستگاه دارای 2 سال گارانتی معتبر از سوی شرکت makro ترکیه است .

jeoHUNTER

 

information about jeo HUNTER metal detector

This fast and practical electronic system offers Non-ferrous, Ferrous and Steel discrimination. Discover more with the proven Jeohunter 3D Dual System. This system is the most effective choice for locating both very deep hidden objects and shallow targets. Experience the excitement of locating Gold and other treasures that were previously just beyond the reach of other technologies. Start your search for treasure today

منبع : 20فلزیاب منبع ارائه و فروش انواع گنجیاب و ردیاب

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.