فلزیاب جی تی ای GTA 2500

فلزیاب جی تی ای GTA 2500Reviewed by 20felezyab on Feb 7Rating: 5.0

سلام , در اینجا به معرفی فلزیاب جی تی ای 2500 می پردازم که یکی از موفق ترین فلزیاب های موجود در بازار در عرصه یافتن اهداف است که شما میتوانید با استفاده از تکنولوژی پیشرفته بکار رفته در آن فلزات و اهداف مورد نظر خودتون رو بدست بیاورید این فلزیاب که توسط شرکت گرت آمریکا تولید شده است میتواند علاوه بر نمایش دادن وجود هدف , اندازه , ابعاد , جنس و عمق آنرا به اپراتور نشان دهد تا با کارکرد بهینه خود رضایت مشتریان این شرکت را جلب نماید .

GTA GARRETT

فلزیاب جی تی ای 2500 GTA شرکت GARRETT

فلزیاب GTA 2500 یک فلزیاب عالی و با کیفیت است که میتواند ما را تا رسیدن به هدف یاری کند . کارکردن با این فلزیاب بسیار ساده است بطوریکه هر کسی میتواند با چند بار کار کردن با دستگاه کاملا به آن مسلط شود و برای کاوش های حرفه ای آماده شود این فلزیاب آنقدر دقیق است که اگر شما از آن درمکان هایی استفاده کنید که قبلا حفاری شده اند حتما اشیای دیگری را نیز می یابید چرا که این دستگاه توانایی نشان دادن فلزاتی را دارد که دیگر فلزیابها از نشان دادن آن عاجز هستند . عمق کاوش واقعی و البته دقیق این دستگاه 2 متر است که میتواند تا این عمق همه فلزات گرانبها حتی خیلی کوچک را نمایش دهد که با افزودن لوپ متعامد به دستگاه عمق کاوش آن تا 3 متر افزایش می یابدو با متصل شدن این لوپ دستگاه توانایی بیشتری بدست می آورد که میتواند جواهرات را از میان مواد بی ارزش پیدا کند و برای زیاد تر کردن عمق کاوش نیز میتوانید لوپ های دیگری همراه با دستگاه سفارش دهید که این لوپ ها جزو لوازم جانبی دستگاه است . دقت در اسکن , افزایش عمق کاوش در هر زمین ناسازگار , توانایی حذف سیگنال های مزاحم و امکانات دیگر این فلزیاب را به یک دستگاه عالی تبدیل کرده که میتوان از آن برای کاوش انواع سکه ها و دفینه ها و اجسام گرانبهای زیر خاک استفاده کرد . این ردیاب فوق العاده میتواند اطلاعات زیادی از طریق صفحه نمایشگر LCD با کیفیت خود به ما بدهد تا بتوانیم با کمترین خطا به حفاری بپردازیم که این صفحه نمایشگر دارای نور زمینه است تا در شب نیز بتوان با همان مقدار وضوح تصویر که در روز وجود دارد به کاوش پرداخت .

جی تی ای

طلایاب سخنگوی GTA 2500 دارای سیستم فرستنده گیرنده یا TR است و فلزات را بصورت گرافیکی نشان میدهد و بصورت خودکار توانایی تفکیک فلزات را دارد و همچنین بالانس زمین را نسبت به تغییرات آنرا در هرلحظه بطور خودکار انجام میدهد و دارای قابلیت حمل و نقل آسان و زود سرهم کردن اجزای دستگاه است . اما در مورد کلید های موجود در صفحه لازم به ذکر است که با انتخاب حالت all metal همه فلزات مورد اسکن واقع میشوند و super depth برای کاوش در عمق های بالا انتخاب میشود . حالت rejact / acept برای رد یا قبول کردن هدف خاصی بکار میرود و scale میزان مصرف باتری را نشان میدهد و همچنین میتوان با فعال کردن کلید audio از سیستم شنیداری نیز استفاده کرد . در ضمن این دستگاه دارای 2 سال گارانتی نیز هست .

GTI-2500-

Something about the GTA 2500 GARRETT

different targets share similar conductivities, detecting what you think is a quarter may well be an aluminum can. The GTI 2500 TRUE size and depth technology enables you to determine whether a detected target is junk or treasure. Dig no more aluminum cans! Garrett’s GTI detectors are the only detectors in the world that provide true size and depth

منبع : 20فلزیاب بزرگترین ارائه دهنده انواع دستگاه فلزیاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.