طلایاب پالسی وگا vega

طلایاب پالسی وگا vegaReviewed by 20felezyab on Feb 2Rating: 5.0

سلام , در این بخش به بررسی فلزیاب وگا میپردازیم که از محصولات شرکت رکس است . این شرکت بلغارستانی ( rex metal detector ) این گنجیاب پالسی رو تولید نموده تا خریداران آن بتوانند با امکانات بیشتر از گذشته و بهتری از آن استفاده کنند تا نهایت رضایت را نسبت به این فلزیاب داشته باشند . این فلزیاب نیز مانند بیشتر فلزیاب ها بر مبنای پالس مغناسیطی کار میکند و یکی از بهترین تولیدات این شرکت است .

 

vega_am

 

فلزیاب پالسی وگا vega

این دستگاه دارای LCD رنگی است که این امکان را به اپراتور میدهد تا بوسیله ی این ال سی دی برخی کارها مثل تنظیمات فلزیاب , تجزیه و تحلیل داده های دریافتی از دستگاه را انجام دهد و همچنین از وضعیت باتری خبر داشته باشد .از جمله توانایی هایی که دستگاه به اپراتور میدهد این است که میتواند فلزیاب را برای نمایش همه ی فلزات تنظیم نماید یا میتواند آنرا روی فلز خاصی تنظیم کند که فقط آن فلز را نمایش دهد .از این حیث دستگاه برای عمل تفکیک دارای دو مد ” all metal ” و ” disc ” می باشد که با تنظیم روی هر کدام فقط فلزاتی را نشان میدهد که دستگاه روی آن تنظیم شده است . این ویژگی از جهتی مناسب است که به طور فرض شما میخواهید خزانه یا دفینه ای را در یک منطقه کشف نمایید که خود منطقه دارای درصد بالایی از فلز طلا باشد , شما نمیتوانید دیگر طلایاب را روی فلز طلا تنظیم نمایید چون در این صورت اگر دفینه ای هم وجود داشته نباشد به دلیل وجود طلا در خاک باز هم دستگاه وجود طلا را نشان میدهد و شما شاید فکر کنید که در آنجا دفینه ای وجود دارد و شروع به کاوش کنید و در آخر به هیچ نتیجه ای نرسید . پس این ویژگی یک مورد منحصر بفرد برای vega محسوب میشود .

و حتی اگر منطقه باز هم دارای مواد معدنی غنی باشد تاثیری در عملکرد دستگاه ندارد و فلزیاب بدون توجه به سیگنال های این مواد به کاوش و اسکن خود ادامه میدهد . و حتی میدان مغناطیسی زمین را نیز که امکان داره در کار دستگاه وگا خلل ایجاد کنه  حذف میکنه تا بطور دقیق و بدون اشتباه موقعیت هدف رو مشخص کنه .

فلزیاب وگا

ویژگی های دیگر فلزیاب vega :

  • دارای دو مد کاری استاتیک و دینامیک .
  • دارای قابلیت تنظیم خودکار و تطابق با محیط .
  • کنترل تعادل زمین با level های مختلف .
  • کنترل آستانه با 100 درجه .
  • دارای باتری 12 ولت , 1.3 آمپر .
  • قابلیت کار با باتری تا 12 – 15 ساعت .
  • دارای فرکانس 350 هرتزی .
  • دارای کارکرد ساده .

Treasure Finder vega feature a variety of companies to serve the more you produce rex it has good indicators that can be used precious metals such as gold is discovered in deep and hit the target.

منبع :20فلزیاب مرجع فروش انواع ردیاب و فلزیاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.