طلایاب تصویری MULTI SENSOR

طلایاب تصویری MULTI SENSORReviewed by 20felezyab on Feb 12Rating: 5.0

سلام , فلزیاب مولتی سنسور MULTI SENSOR یکی از بهترین فلزیابهای تصویری موجود در بازار است که با داشتن ویژگی های عالی و منحصر بفرد خود مورد توجه بسیاری از اپراتور های حرفه ای است و از آن میتوان برای یافتن انواع اهداف دست نیافتنی استفاده کرد که دیگر دستگاهها قادر به یافتن آنها نیستند . این فلزیاب حرفه ای توسط شرکت Accurate Locators تولید شده است که این شرکت همانند دیگر تولیداتش در این دستگاه نیز از تکنولوژی بالایی استفاده کرده تا استفاده کنندگان از آن به موفقیت برسند .

multi-sensor-

طلایاب تصویری MULTI SENSOR

طلایاب MULTI SENSOR دارای چندین سنسور و حسگر حساس PRO ART است که به وضعیت تجسم و تصویرسازی توسط سیستم کمک میکنند که با داشتن این ویژگی ها و سایر امکانات پیشرفته میتواند پاسخگوی تمامی نیازهای یک اپراتور حرفه ای باشد و میتواند انواع فلزات گرانبها و جواهرات با ارزش را کشف نماید و هر کدام از این سنسور ها دارای کارکرد و فعالیت خاص و متفاوتی است بطور مثال برخی از سنسورها دارای خاصیت خاصیت تعدیل کننده و بالانس زمین هستند و بعضی دیگر هم زمان هم اشیاء کوچک را نمایش میدهند و هم اشیاء بی ارزش را نادیده میگیرند . و این ویژگی ها به همراه دیگر مزیت های این دستگاه زمینه را برای یک تصویر برداری دقیق و سه بعدی فراهم میکنند . آنتن بکار رفته در این دستگاه دارای چندین حسگر حساس است که جستو جوی داده ها و بررسی آنها از طریق آنتن ترکیب میشود و باعث تقویت سیگنال ها و دقت در آنالیز داده ها توسط دستگاه میشود .

3d-multi-sensor-metal-detector

صفحه نمایشگر آن مجهز به تکنولوژی UMPC می باشد که کار با آنرا بسیار آسان کرده است بطوریکه هر فرد آماتوری میتواند بوسیله آن به کاوش های حرفه ای بپردازد . نرم افزار بکار رفته در آن به محض دریافت سیگنال , تصویری از هدف و منطقه مورد کاوش قرارگرفته ارائه میدهد تا بوسیله آن بتوان اطلاعات زیادی دررابطه با هدف مانند اندازه , جنس و عمق آن بدست آورد . علاوه بر خاصیت تصویری بودن در ردیاب MULTI SENSOR از تکنولوژی نمایان سازی صوتی نیز استفاده شده است که میزان صداها بر اساس نوع فلز میتواند تغییر کند . از این فلزیاب میتوان درهر محیط و زمینی استفاده کرد و تغییرات آب و هوا یا تغییرات نوع و جنس زمین هیچ تاثیری در کارکرد آن ندارد و دستگاه در هر شرایطی میتواند به کاوش دقیق و بی نقص خود بپردازد . همچنین گنجیاب مولتی سنسور دارای تنظیمات از پیش تعیین شده است که این کار باعث شده تا شما برای کاوش فقط دستگاه را روشن کنید و دستگاه بطور اتوماتیک به کاوش بپردازد . با داشتن عمق کاوش 5 متری هرگونه فلز باارزشی را تا عمق پنج متری با دقت فوق العاده نمایش میدهد تا شما با اطمینان به کارکرد بهینه و دقیق آن به کاوش بپردازید . این ردیاب دارای 3 سال گارانتی و خدمات پس از فروش است .

Tips for MULTI SENSOR metal detector

 This unit provides all the power of our 3D Imaging units in a less expensive, mobile, lightweight, easy to use real-time (live) system. The UMPC’s feature touch screen technology for simple operation. The software renders a real-time representation of the area under the antenna including high, low and current numeric readings. The audio feature can be made more or less sensitive depending on the needs of the ground conditions.

منبع : 20 فلزیاب منبع ارائه و معرفی انواع ردیاب و گنجیاب