طلایاب اسپکترا وی تری SPECTRA V3

طلایاب اسپکترا وی تری SPECTRA V3Reviewed by 20felezyab on Feb 5Rating: 5.0

سلام , فلزیاب اسپکترا وی تری یکی از بهترین فلزیاب های موجود در بازار است و با داشتن ویژگی هایی همچون قدرت تشخیص بالا , عمق کاوش بالا و دقیق , و تکنولوژی پیشرفته بکار رفته در آن به عنوان یکی از بهترین فلزیاب ها شناخته میشود که میتواند اشخاص را تا بیشترین حد ممکن به اهداف نزدیک نماید . اکثر تنظیمات دستگاه خودکار است و این محصول توسط شرکت وایتس آمریکا تولید شده است که در ابتدای ورود به بازار با فروش بالای خود همه را به تعجب انداخت و تبدیل به یکی از بهترین ها شد .

spectra-v3

طلایاب اسپکترا وی تری شرکت whits آمریکا

فلزیاب SPECTRA V3 دارای قدرت بالایی برای کشف و نشان دادن اجسام و اهداف عمیق و نیمه عمیق است که با اطمینان کامل میتوان از آن برای یافتن انواع فلز نظیر طلا و نقره و… و اجسام و دفینه های زیر زمین از قبیل سکه و انگشتر و… استفاده کرد . این فلزیاب دارای صفحه نمایشگر با وضوح و کیفیت بالاست که داده ها و اعداد را با رنگ های متفاوت نشان میدهد برای مثال برای آهن رنگ نارنجی را نشان میدهد که شما میتوانید با استفاده از تنظیمات این رنگ ها را به دلخواه خود عوض کنید و سیگنال های دریافتی را پس از آنالیز و بررسی بصورت طیف رنگی و شکل نشان میدهد که هر رنگ و شکل مختص به یک فلز است که از قبل رنگ آن تنظیم شده است که بصورت پیشفرض وقتی فقط کاوش را برای یک فلز خاص انتخاب کرده اید رنگ سبز نشان دهنده وجود آن فلز است و رنگ قرمز نشان دهنده عدم وجود آن فلز است . همچنین این صفحه دارای امکانات دیگری مانند زوم کردن تصاویر است که شما میتوانید از آن برای بزرگنمایی تصاویر و کاهش اطلاعات روی صفحه استفاده کنید . فلزیاب اسپکترا وی تری دارای عمق کاوش 3 متر و توانایی تفکیک فلزات است که شما با استفاده از این دستگاه میتوانید تا عمق مشخص شده فقط فلزات با ارزش را یافت کنید .

spectraaa

در این ردیاب حرفه ای از امکانات جدیدی استفاده شده مانند قابلیت داشتن 3 فرکانس برای استفاده همزمان یا تکی از انها به منظور استفاده هرچه بهتر و بهینه از دستگاه برای یافتن مکان و عمق دقیق اهداف . همانطور که گفته شد دارای 3 فرکانس است :

  • فرکانس 5.22 کیلو هرتز برای جستو جوی طلا .
  • فرکانس 5.2 کیلو هرتز مختص نقره .
  • فرکانس 5.7 کیلو هرتز که یک فرکانس عادی برای انواع جستو جو می باشد .

اسپکترا دارای کارکرد ساده و راحت دارد و شما میتوانید با انتخاب تنظیمات خودکار آنرا در مدت زمان کم برای کاوش آماده کنید یا میتوانید بصورت دستی آنرا به محض روشن کردن روی شناسایی هدف خاصی مثلا طلا تنظیم کنند که همه این تنظیمات را مهندسان شرکت whites آمریکا برای این دستگاه آماده شده و بهینه ترین کاربرد را دارند . از طرف دیگر وقتی شما در حال کاوش هستید منوی کوچک دیگری در پایین نمایشگر وجود دارد که شما میتوانید تنظیمات مجدد برخی گزینه ها را مانند میزان حساسیت , میزان صدا , تعادل زمین , حداکثر عمق کاوش و… از روی آن انجام دهید . اسپکترا دارای هدفون وایرلس یا بیسیم است که شما را از دست سیم های دست و پاگیر خلاص میکند . همچنین SPECTRA V3 دارای کویل های ضد آب به قطر 10 اینچ است که باعث میشود عمق کاوش افزایش یابد و از آن در مکان های مرطوب و پر از آب نیز استفاده کرد . دارای 2 سال گارانتی معتبر از سوی خود شرکت است .

about spectra v3 metal detector

The beautiful, full-color HD display clearly explains the depth and metal type of detected objects.The V3i is always ready to go with its rechargeable battery and ready to help with an onboard reference guide.If you’re just starting out, the V3i has 9 presets, giving you turn-on-and-go versatility that fits your terrain and target, whether it’s coins, jewelry, relics of the past, or gold nuggets.

منبع: 20فلزیاب وب سایت ارائه دهنده انواع گنجیاب و طلایاب

 

1 دیدگاه در “طلایاب اسپکترا وی تری SPECTRA V3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.